Година спілкування «СНІД – проблема сучасності»

На цьому тижні в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» практичним  психологом Тегза М.П. було  проведено годину спілкування з учнями нашого закладу на тему: «СНІД – проблема сучасності»

09:09 01.12.2023

Відкритий урок з предмету «Правила дорожнього руху»

28.11.2023 р. у групі 10-В-В  вчитель спецпредметів Василинець М.В. провів відкритий урок на тему: «Наказові знаки».   Основною метою уроку було ознайомити учнів з призначенням наказових знаків, їх розміщенням, вимогами кожного знаку; розвивати увагу і вміння користуватися знаннями практично, виховувати бажання бути в безпеці на дорогах.

15:50 28.11.2023

Просвітницька бесіда до Міжнародного дня відмови від куріння

На базі Горінчівського МРЦ  з 14 по 16 листопада пройшов тижневик, присвячений Міжнародному дню відмови від куріння, який провела психолог нашого закладу Тегза М.П. Метою тижневика було сприяти зниженню поширення тютюнової залежності серед учнів, залучення до боротьби проти куріння усіх верств населення  та згубний вплив тютюну на здоров'я.

14:39 16.11.2023

Відкрита виховна година: "Культура водіння - основа безпеки водіїв на дорозі"

02 листопада 2023 р. вчителька спецпредметів Оксана Ігнатко провела відкриту виховну годину з учнями 11-их класів з професії "Водій автотранспортних засобів категорії "С" на тему: "Культура водіння - основа безпеки водіїв на дорозі".

14:17 02.11.2023

Другий модуль тренінгу з проєктного менеджменту з акцентом на основах та інструментах фандрайзингу

26-27 жовтня понад 30 представників територіальних громад Закарпаття, серед яких керівниця Горінчівського міжшкільного ресурсного центру Ярослава Ревть та майстер виробничого навчання закладу Віталій Петрецький, пройшли другий модуль тренінгу з проєктного менеджменту з акцентом на основах та інструментах фандрайзингу.

14:12 01.11.2023

Батьківські збори

08.10.2023 р. традиційно в Горінчівському МРЦ відбулися батьківські збори учнів 10-х класів.

13:34 09.10.2023