Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці – очима дітей»

Дата: 04.02.2020 12:41

У січні 2020 року в нашому навчальному закладі  пройшов відбірковий тур

Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці – очима дітей», в якому взяли участь учні 10-11-х класів.

Конкурс проходить з метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді до питань охорони праці та з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2020 році та сприяє формуванню свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя.

Жюрі конкурсу в складі Довгій О.В., Кавка І.Ю., Ревть Я.І. кращі малюнки учнів Сливки Яни , Урядко Дарини - група 10-А-О, Салка Діани - 11-А-О, Антонь Ангеліни - 10-А-К. відібрали для участі у районному етапі конкурсу.