A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Горінчівський міжшкільний ресурсний центр" Горінчівської сільської ради

Матеріально-технічне забезпечення

 

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА 

 

Відповідність рівня матеріально-технічної бази державним стандартам і вимогам

                          

Матеріально-технічне забезпечення навчального процесу є самостійним розділом перспективного річного плану роботи комбінату, який  складений на підставі аналізу комплексного методичного забезпечення професій. Заходами передбачено здійснити поповнення кабінетів, лабораторій та майстерень комп’ютерною технікою, приладдям, інструментами, обладнанням, новими дидактичними і методичними матеріалами, підручниками і наочними посібниками, розрізами вузлів, механізмів та агрегатів, яких бракує для якісної організації навчального процесу.

В серпні 2018 року складено акт готовності комбінату, який підписаний представниками  санітарно – епідеміологічної служби, пожежної охорони, відділу освіти та виконавчого комітету Хустської РДА.

До складу Горінчівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату входить 4 навчально-виробничих корпуси на 480 учнівських місць загальною площею 1422,85 м2.

В навчальному процесі використовується: 12 кабінетів, 3 навчально-виробничих майстерень, 3 лабораторії, навчальна дільниця, автотрактородром, 8 гаражних боксів, загальною площею 252 м2, навіс автотракторної техніки 12 боксів загальною площею 399,6 м2 для зберігання навчальних автомобілів, майданчик для с/г техніки, майданчик початкового навчання водінню легкового автомобіля, естакада. 

Для здійснення підготовки з професії кухар використовується 1 кабінет спецдисциплін та кухня-лабораторія. Рівень оснащення кабінету становить 85%, кухні-лабораторії  – 92%. Кухня-лабораторія оснащена 8 виробничими столами, 1 чотирикамфорною електричною плитою, електросковородою, електрофритюрницею, 2 електродуховками, 4 вагами, побутовим холодильником та асортиментом інвентаря, інструменту, кухонною та столовою посудою, столових приборів та білизною.

Підготовка робітників з професії  оператор комп’ютерного набору проводиться в 1 навчальному  кабінеті, в 2 комп´ютерних лабораторіях. Комп´ютерні лабораторії та кабінет спецдисциплін оснащено 30 персональними комп’ютерами, 3 принтерами, сканером, UPS, модемом, 2 ксероксами, 2 проекторами мультимедійними, 2 проекційними екранами, навушниками.  В усіх кабінетах та лабораторіях прокладен локальні мережі. В комп´ютерних лабораторіях  №1, №2  є вихід в Інтернет.

Підготовка робітників з професії  "Швачка кравець" проводиться в  кабінеті  для теоретичної підготовки та  кабінеті-майстерні "Спецтехнології" , яка оснащена 20 швейними машинками класу 1022, спецмашинкою-оверлоком класу 51-А, універсальна машинка JANOME ТОP 22S,  4 столами для ВТО,4 прасками, 3 столами для розкрою, голками, нитками, стрічками, ножницями, засобами малої механізації, плакатами, стендами, дидактичними матеріалами, інструкційними картками, зразками повузлової обробки швейних виробів.

Для здійснення підготовки з професії водій автотранспортних засобів категорії «В», «С1» використовується 1 кабінет з будови автотранспортних засобів та 2 лабораторії з будови експлуатації і технічного обслуговування автотранспортних засобів, 1 кабінет з правил дорожнього руху і безпеки руху, автодром, майданчик для водіння автомобілів, вантажні та легкові автомобілі

Підготовка робітників з професії  тракторист проводиться в кабінетах: будови та експлуатації  тракторів, система ТО і ремонту машин, правил дорожнього руху і безпеки руху, лабораторія з будови експлуатації і технічного обслуговування тракторів, автодром.

МНВК в основному задовольняє вимоги підготовки кваліфікованих робітників для  автотранспорту, сільського господарства, побутового обслуговування та громадського харчування.

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат забезпечений: кабінетами загальноосвітньої підготовки, спеціальних дисциплін, виробничими майстернями.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень